poniedziałek, 21 września
Shadow

Telewizor SAMSUNG 43 ” Seria 5 FHD Smart TV T5300

Telewizor Samsung UE-N5300AU wykorzystuje kilka sposobów na poprawę obrazu. Nowe technologie zwiększają przestrzeń kolorów i zwiększają kontrast. Pokazują widzom jasne kolory jesiennego lasu, promienie słoneczne w prześwitach między chmurami i fantastyczne krajobrazy odległych planet.

Opis

Rozdzielczość Full HD

Obraz w Twoich ulubionych programach telewizyjnych i filmach jest teraz nie do odróżnienia od rzeczywistości. Rozdzielczość Full HD jest dwukrotnie większa niż rozdzielczość obrazu telewizorów HD.

Uzyskać jak najwięcej z oglądania telewizji

Platforma Smart Hub zebrała wszystkie Twoje ulubione treści w jednym miejscu. Uniwersalny pilot One Remote zapewnia wygodny dostęp i wygodną obsługę. Teraz wystarczy jeden pilot, aby sterować wszystkimi urządzeniami podłączonymi do QLED.

HDR

Technologia High-Dynamic Range (HDR) rozszerza zakres kolorów odtwarzanych na ekranie, dzięki czemu można zobaczyć najdrobniejsze szczegóły obrazu nawet w najciemniejszych scenach.

PurColor Technology

Oglądaj swoje ulubione treści z naturalną reprodukcją kolorów, dzięki czemu obraz na ekranie jest nie do odróżnienia od rzeczywistości. Poczuj nowe wrażenia podczas oglądania obrazu o wysokiej jakości kolorów.

Ulepszone przetwarzanie szczegółów obrazu

Funkcja Ultra Clean View pozwala wyeliminować zniekształcenia obrazu, co jest możliwe dzięki zaawansowanym algorytmom analizy oryginalnego obrazu i ulepszonemu rysowaniu najdrobniejszych szczegółów.

Obraz ożywa

Technologia Contrast Enhancer (wzmocnienie kontrastu) umożliwia ożywienie obrazu, optymalizując kontrast i tworząc efekt głębi sceny na ekranie.

Stylowy wygląd TV

Dzięki wspaniałemu, smukłemu wzornictwu telewizor harmonijnie wpisuje się w wystrój każdego pomieszczenia.

Wsparcie AirPlay 2

Za pomocą AirPlay 2 po raz pierwszy będziesz w stanie zarządzać treścią bezpośrednio z urządzeń Apple i natychmiast na duży ekran ulubionego telewizora Samsung Crystal UHD 4K. Odtwarzanie filmów, muzyki, zdjęć i nie tylko-łatwe.

Inteligentny system sterowania Smart TV

Szybki, wygodny i inteligentny sposób dostępu do rozrywki. Wszystkie różnorodne treści są gromadzone w jednym miejscu na jednym ekranie. Po prostu wybierz Filmy od różnych dostawców i skorzystaj z podglądu bez uruchamiania aplikacji.

Steam Link

Oceń szybkość swoich gier PC na ekranie telewizora za pośrednictwem Steam Link. Graj w swoje ulubione gry komputerowe na dużym ekranie, baw się dobrze i zapomnij o grach na małym monitorze.